Regulamin strony

REGULAMIN STRONY

1. Właścicielem strony internetowej www.hydro-parts.pl (zwanej dalej Stroną) jest spółka Bro Investments sp. z o.o. z siedzibą w Dębnie przy ulicy Parkowej 8 (zwana dalej Spółką).
2. Wszelkie prawa do Strony i jej zawartości, łącznie z prawami dotyczącymi bazy danych, należą do Spółki bądź są wykorzystywane za zgodą posiadaczy praw autorskich.
3. Korzystanie ze strony oznacza akceptację niniejszego Regulaminu.
4. Korzystanie ze Strony dopuszczalne jest wyłącznie w celach zgodnych z obowiązującym prawem.
5. Niedopuszczalne jest podejmowanie jakichkolwiek prób uzyskania nieautoryzowanego dostępu do Strony, bazy danych lub serwera, na którym zainstalowana jest Strona. Każde takie działanie będzie zgłaszane organom ścigania.
6. Korzystanie ze Strony nie wymaga rejestracji, logowania, ani uiszczania żadnych opłat przez osoby odwiedzające Stronę (zwane dalej Użytkownikami).
7. Podczas wizyty na Stronie zbierane są informacje o Użytkownikach, zgodnie z zasadami opisanymi w Polityce Prywatności.
8. Materiały opublikowane na Stronie mają charakter jedynie informacyjny – służą zaprezentowaniu Spółki oraz jej oferty handlowo – usługowej w Internecie. Informacje zawarte na Stronie nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.
9. Spółka dokłada wszelkich starań, aby prezentowane na Stronie informacje były aktualne i poprawne merytorycznie. Spółka nie może jednak zagwarantować całkowitego braku błędów na Stronie.
10. Wszelkie materiały tekstowe, graficzne i multimedialne zamieszczone na Stronie objęte są prawami autorskimi i należą do spółki Bro Investments sp. z o.o. lub jej dostawców – producentów towarów z asortymentu Spółki.
11. Spółka nie wyraża zgody na kopiowanie i rozpowszechnianie Strony jako całości, kopiowanie i rozpowszechnianie części Strony lub jakichkolwiek materiałów zawartych na Stronie. Działania takie stanowić będą naruszenie praw posiadaczy danych materiałów i skutkować mogą odpowiedzialnością prawną.
12. Pytania lub spostrzeżenia dotyczące zasad korzystania ze Strony przesyłać można na adres: kontakt@hydro-parts.pl lub za pośrednictwem formularza kontaktowego.
13. Spółka zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszego Regulaminu w dowolnym momencie.